MHMSYS s.r.o. - Weby, E-shopy, Grafika - Jižní Čechy a Liberec

MHMSYS s.r.o.

Jsme společnost ze Strakonic (s Libereckým zastoupením), která se zabývá tvorbou webových aplikací na míru včetně všech věcí, které k tomu patří. Děláme responzivní webové stránky, E-shopy, rezervační systémy, SEO analýzy, grafické práce, návrhy logotypů, vizitek, webové grafiky, bannerů a reklamních letáků. Jsme schopni zajistit i správu menších sítí, poradenství při výběru hardware a software. Samozřejmostí je také možnost školení v oblasti IT. Můžete si s námi domluvit konzultaci u nás, nebo se můžeme osobně potkat ve Strakonicích, v Liberci, v Písku, v Prachaticích a v dalších městech na jihu a na severu čech.

Každá webová aplikace v dnešní době potřebuje mít responzivní design, který je součástí každého návrhu, který vyprodukujeme. Responzivní design zajistí, že Vaše aplikace bude bez problémů funkční nejen na osobních počítačích, ale také na mobilech a tabletech. Protože dobře víme, jak velká je důležitost prezentace našich zákazníků, poskytujeme k internetovým projektům také reklamní poradenství, možnost pomoci s obsahem webu a to od obrázků a videí až po jednotlivé texty. Také jsme schopni zajistit překlady do různých jazyků u externích překladatelů.

Máme řešení Elektronické Evidence Tržeb (EET) pro E-shopy. SEO optimalizace. SEO optimalizace podruhé.

Ukázky naší tvorbyNejsme plátci DPH, ale rádi spolupracujeme s plátci DPH i neplátci DPH i s fyzickými osobami. Jakýkoli produkt, který vyprodukujeme, má dle platných zákonů ČR záruku 2 roky, tato záruka se vztahuje pouze na funkční vady díla. Veškeré aplikace děláme do osobního vlastnictví.

Náš tým tvoří jedničky v oborech IT z celé České republiky. Máme vlastní grafiky, kodéry, programátory, obchodní zástupce i správce sítí. Díky rozložení týmu po celé ČR se vzájemně dokážeme obohacovat nejnovějšími objevy a postupy z IT z metropolí Brna, Prahy, Liberce a Ostravy. Zakládáme si na kvalitě odvedené práce, nikoli na její kvantitě.